Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszamenjek olyan pszichológu...

Visszamenjek olyan pszichológushoz akihez rossz emlékek fűznek?

Figyelt kérdés

Konkrétan semmit se szúrt el,viszont nagyon rossz emlék fűz hozzá.Miután nála jártam onnan tovább küldött és ezáltal kórházba kerültem..Ahol hát hogy is mondjam szépen,borzalmas volt.Kamerával vigyeltek és még sorolhatnám.

Szóval ez az emlék hozzá fűz.Aztán otthagytam egy időre,de most mintha megint szükségem lenne valakire akivel beszélhetnék.


jan. 15. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Indokolt volt akkor a kórház? Ha igen, akkor menj nyugodtan hozzá, mert lehetett volna rosszabb is.

Ha úgy látod, nem volt indokolt -nem veszélyeztetted magadat, vagy mást- akkor lehetőleg menj inkább máshoz.

jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy ez nekeed nem fér bele ahhoz hogy megint hozzá kezdj el járni, akkor keress mást. Ezt neked kell érezni. A legfontosabb hogy a szakemberhez akihez járj maximális bizalom fuzodjon.
jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már csak a korábbi dolgok tisztázása, lezárása miatt is érdemes volna visszamenned hozzá. Ha nem sikerül megfelelően kezelnie a dolgot, akkor meg érdemes mást keresned helyette.
jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért mennél oda ahol rossz élményeid voltak?
jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!