Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris affektív zavar,szoro...

Bipoláris affektív zavar,szorongásos depresszió,generalizált szorongás,pánik.idegrendszerem az kuka gyakorlatilag,valószínű a koraszülöttségem is rátett. Rengeteg éve kinlódás ,dilidokik,bogyók,elég feladom bejezem ezt aFos életet.Kivan hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nem bírom már,én ezzel a rengeteg tömény kulával nem vagyok már hajlandó szenvedni, feladom a francba elég volt. Előbb utóbb úgy is végem lesz.

jan. 16. 05:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

hány éves vagy?

mióta vagy bipoláris beteg?

most mi a fő tüneted?


kérlek szépen, ne add fel, maradj velünk!

egyedül vagy otthon?

gondolom, nem tudsz aludni? vagyunk így ezzel egy páran

éjszaka minden sokkal sokkal rosszabbnak látszik

el fog múlni a depressziód, ha bipoláris beteg vagy, de nagyon nehéz, ismerek én is valakit

jan. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen minden elfog múlni,harcoltam sokáig ezekkel a szarokkal.belefáradtam,rengeteg kórház,pszichiátria,gyógyszerek amik semmit nem ernek csak mérgeznek a genyo doktorok. Nem én nem csinálom tovább rohafjon meg az egész élet úgy ahogy van. Küzdjön aki akar szenvedjen aki akar belefáradtam feladtam már lélekben.
jan. 16. 06:12
 3/12 anonim ***** válasza:

mennyi idő múlva fog elmúlni, tudod?

egyedül vagy?

tud segíteni neked valaki most?

tudom, hogy nagyon-nagyon rossz

jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 1dul...
jan. 16. 06:50
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

tudom, hogy csüggesztő és nagyon nehéz :-(

ha tudsz angolul és érdekel, nézd meg esetleg ezt a brit fórumot, lehet regisztrálni és sorstársakkal beszélgetni

[link]


vigyázz magadra, jó?

jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy a bipolárist nem lehet gyógyítani. Kb 10 éve benne vagyok de egy szenvedés az egész. Ez egy másvilág mint amit az átlagemberek élnek. A legnagyobb szenvedés. Engem az se érdékelne ha meghalnék. Senki nem érti ezt meg csak aki benne van
jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Így van 6os engem mindig basztatnak szedd össze magad,ne hisztizz,figyelem felkeltés meg minden csak,teszed az agyad,van kezed lábad nincs semmi bajod stb. Erre mit tudok mondani. Közben egy mappa ambuláns orvosi papírom zárojelentésem van és bogyokon élek. Kivagyok teljesen már. Ha egészséges lennék,testileg lelkileg,lenne normális életem családom akkor nyilván nem akarnék 20on x évesen elpatkolni de igy ez tomeny szenvedés. És senki nem ért meg még rokonok sem senki.
jan. 16. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül
jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd szólj ha találsz módszert
jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudtam mi ez a betegség,de Kadarkai beszélgetése kicsit rávilágított. A doktornő nagyon jól elmagyarázta, Zsolt vallomása pedig nagyon megrázó volt....de segiteni akar az érintetteknek,igaz nem tudom sikerül-e. Remélem.

https://www.youtube.com/watch?v=j31LBrcuI8s

jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!