Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris affektiv zavar ez...

Bipoláris affektiv zavar ez mit takar? Akinek ilyen betegsége van mit tapasztal,hogyan él mit érez stb? Gyogyitani lehet?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A hangulati élet zavara. Depresszió és mánia (felfokozott pörgés) váltakozása. Gyógyszerekkel (antipszichotikumok) kezelhető.
2023. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Kezelhető,de nem gyógyítható.
2023. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szinten tartható, mindenkinek más gyógyszer kombináció jön be. De emellett nagyon sok munka elfogadni és ezzel együtt élni. Pszichológus és pszichiáter segítségével persze.
2023. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy pokol. Nem lehet gyógyítani csak enyhíteni. El kell találni hogy kinek milyen gyógyszer jó. Pl lamotrigin,lithium, rispedon,kventiax. Több 10 éve benne vagyok. Sokat szenvedtem és szenvedek. Nagyon mély depressziót váltja fel a jó kedv úgymond mánias fázis. Csak sajna nekem több a depresszios.
2023. szept. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legutóbb ezt a diagnózist kaptam. Előtte szorongás pánik depi stb
2023. szept. 27. 10:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Kevert szorongásos depressziós zavar stb szociális fóbia pánikzavar ilyeneket az évek alatt bő 13 éve
2023. szept. 27. 10:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Scippa fronytin
2023. szept. 27. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=j31LBrcuI8s


Engem nem érint,de nagyon érthetően beszélt a betegségről a doktornő, és megrázó volt Kácser Zsoltot hallgatni....borzalmas lehet ebben élni.

jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!