Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki 10+évek óta szed pl...

Aki 10+évek óta szed pl frontint,mi a negatív tapasztalata?

Figyelt kérdés

jan. 16. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem hat már annyira.
jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha abba akarom hagyni, iszonyú elvonási tüneteim lesznek. Meg már nem hat úgy ahogy az elején. Mást nem vettem észre, nem lettem butább, nincs testi problémám tőle, semmi ilyen.
jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Xanaxot szedek, csak ez valt be, meg lamotrigine es rivotril. Probaltunk tobb antidepresszanst/pszichotikumot/epileptikumot/opioid agonistat/antikonvulzanst, nem mukodtek. Hizlaltak is, faradt voltam (az egyik a mirtazapine pl.), ami igeretes volt azt a gyomrom nem birta, a masiktol (venlafaxine) szekrekedesem lett, a duloxetinetol allando magas vernyomas 2 het utan is es idegesebb lettem tole.


3 dokit megjartam, az utolso probalkozott mar most nem irom le mivel, de az sem. Fogta a fejet es kerdezte magatol hogy mi a szart irjunk fol maganak mar, mert kirugtak, nem volt motivaciom, bocsanat kvara nem volt motivaciom aludni akartam egesz nap mert nem ereztem es lattam ertelmet kikelni, csinalni valamit mert ugy ereztem semmit nem csinalok. Volt meg amitryptiline, meg tianeptine, pregabalin, gabapentin, nem voltak jok.


Igy maradtunk magas dozisu rivotril kozepes dozis xanax es kozepes dozis lamotriginnel. Ezzel vagyok rendben, semmi mellekhatas, nincs hizas, nincs semmi, se faradekonysag, de persze neha visszaesek, parszor mindenki akar kezeles alatt akar nelkule.

jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 eve szedem a xanaxot…

Szerencsére kis adagban

De nagyon rá vagyok szokva

jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!