Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitévő legyek merjem vagy ne...

Mitévő legyek merjem vagy ne merjem?

Figyelt kérdés
Mire elhatároznám magam mindig jönnek emberek akik elbizonytalanítanak.Depressziós vagyok és sokszor szoktam szorongani is régebben egyszer voltam pszichiáternél és írt ki gyógyszert de nem mertem bevenni mert egy mellékhatástól beparáztam pedig többen is mondták,hogy náluk nem fordult elő a dolog.De a lényeg ez pár évvel ezelőtt volt de hiába minden egyszerűen nem tudom a gondolkodásomat megváltoztatni és mindennap 360 fokban pörgök mindig,rengeteg időt kidobtam már.Szóval most elgondolkodtam,hogy megint elmegyek a pszichiáterhez és megpróbálom a gyógyszer dolgot,természetesen mellette járnék pszichológushoz,de mindig jön valaki vagy valakik akik azt mondják a gyógyszer nem jó ne is próbáljam ki inkább változtassak magamtól vagy inkább szedjek vitaminokat mert az a hiánya a szervezetemnek ami okozza a depressziót,viszont én már ebben annyira nem hiszek mert életem során pár mánián már átcsúsztam ezek közt volt már vitamin mánia is de attól se voltam sokkal jobban.Szóval most,hogy elhatároztam,hogy bejelentkezek a pszichiáterhez és megpróbálom a gyógyszert ,megint elbizonytalanítottak.

jan. 16. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy próbáld meg a gyógyszert, de csakis terápia mellett, hosszú távon az tud segíteni. Milyen gyógyszert kaptál régen?
jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Scippát kaptam anno,járok pszichológushoz amúgy.
jan. 18. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!