Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (Transzmenű kérdés) Mit tegyek?

(Transzmenű kérdés) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy nincs annyira testi diszfóriám, inkább a női nem nemi szerepeire vágyom(ruha,smink,ékszerek).Különösen ami a ruhákat illeti.Unalmasnak tartom a férfi ruhákat,minden kicsit is izgalmas ruha az a nőké.Úgy érzem nagyon ki tudnám élni magam a ruházkodásban ha nő lehetnék.Én bevállalnàm a mütétet is,csak az a baj hogy ezek az emberek többsége nem alakul át normálisan,visszataszítónak látom őket és nem érezném magam embernek ha belevágnék.Nem látok megoldást erre a problémára,elviselhetetlenül szenvedek emiatt. 18 éves vagyok

jan. 17. 13:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Lődd tarkón magad az én országomba, minimum 8 év börtön büntetés lenne nemváltásért, szerintem te beteg vagy fordulj orvoshoz...
febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg nem törlik a 20:14-est, pontosan téged mennyiben befolyásol hogy egy idegen ember mondjuk meg akarná változtatni a nemét, mert nem érzi jól magát úgy, ahogy született? És különösen mért találod szükségesnek ezért egy idegent meggyilkolni?
febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12 gusztustalan, a nemváltás fogadja el hogy nem lánynak született és lépjen tovább..

Biztos vagyok benne hogy törölni fogják de ez az én véleményem.

febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyébként gondoljatok bele, a nő női ruhákat hord, a férfi férfi ruhákat. Miért? Nem mindegy? Miért kötelező ez? Miért ne vehetne fel alsógatyát a nő? Vagy a férfi bugyit? Nem édes mindegy, a lényeg, hogy felvegye. Azért a minimum, hogy ha nyilvános helyen vagyunk, eltakarjuk a meztelenségünket. Amúgy úgyis tudjuk, hogy a buszon mindenkinek van cicije, vagy amije van. Most h9gy ruhában vagyunk, akkor is tudjuk, hogy alatta mije van. De hogy női ruha vagy férfi ruha hordása határoz meg minket? Mert a nő úgy nő ha női ruhában van? És ha az a nő férfi ruhában van, már nem nő, hanem férfi? Elveszti a nőiességét? A ruhájától lesz nőies? Ill nő? Vagy ha felvesz egy szoknyát, akkor ő belül azt érzi, nő ? Számít az, milyen a ruhánk? Tistta, és évszaknak megfelelő, méretben is jó. Miért nincs az, hogy mindenki egy féle ruhát visel? A ruhát. Ami elfedi, ami védi? Minek kell egyáltalán a nőnek cicomáznia magát? Hosszú fodros szoknya, csipkés blúz. A férfi ha ilyet felvesz, miért vissza tetsző? Szabály, hogy a férfi csak kizárólag férfi ruhát hordjon? Férfi ruha? Már a nevében is benne van. És hogy a férfinak rövid a haja. Láttam férfias férfiakat, hosszú hajjal. Nőket kopaszra nyírva.

Nem a ruha teszi az embert. Ez persze a jellemre mondjuk.

De a nőiességet sem. Az belülről jön. A belső tulajdonságok fontosak. Pl csúnya nők úgy érzik, felveszik a divatlapokban szép nőkön látott ruhát és széppé váltak. A csúnya nő is lehet nőies. Az arcunk adottság, a lelkünkben lehetünk valóban szépek. Szép arcú nő is lehet csúnya. Ha egy férfi lélekben nő, mert ugye ismereteink szerint van ilyen, akkor problémaként felmerül, hogy ő női ruhában akar járkálni. Azt hiszi, attól nő lesz, nőiesnek érzi magát, jobban érzi magát női ruhákban. Mert eleve elfogadta, hogy a nőnek női ruhában kell járnia.

Ez hol van lefektetve, ki tette kötelezővé? Szerintem édes mindegy mit veszünk fel. Az csak egy textil.

febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Te tartod gusztustalannak, de az a te nézőpontod, nem objektív tény. Én meg a pacalt vagy polipot tartom gusztustalannak, de elég hátborzongató lenne a pacal- vagy polipevőket fejbelövésre biztatni.

A "fogadja el" felszólítást pedig neked nincs jogod kinyilatkoztatni, mert te nem vagy abban a helyzetben, és el sem tudod képzelni, hogy az milyen szar lehet. Én se tudom elképzelni, de elhiszem, és elfogadom, hogy így érez. Szerintem neked ehhez képest még az is nehezedre esne, ha azt mondanám, hogy egy 10 tagú cigány család költözött a szomszédodba, fogadd el.

febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
valójában meztelenek vagyunk, a szaporodás miatt van 2 féle nemi szerv, meg a nő szül, és szoptat, a férfi dolga más, mind emberek vagyunk,
febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15, ez azért eléggé, rasszista meg nyilvánulás volt XD
febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem az én rasszizmusom, 17-es, hanem a 20:54-esnek szánt példa volt.
febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia kérdező. Van jóságos ISTEN, Aki meg tud szabadítani a kívánságodtól. Térj hozzá, és jó lesz.
febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!