Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzem hogy fáj a lelkem tele...

Érzem hogy fáj a lelkem tele vagyok bánattal és reménytelenséggel mégsem jön ki egy könnycseppem se….. Ami borzasztóan zavar. Nem tudom magam ki sírni ki adni magamból a fájdalmamat. Mit tudnék ez ellen tenni és miért lehet ez??? 21/L

Figyelt kérdés
jan. 17. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Befagytak az érzelmek. Nem mozognak az érzelmeid.
jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez regota van?

Lehetnek szervi okai, pl. szaraz a szemed stb. Vagy lehet gyogyszerek mellekhatasa, antidepresszansok, allergia gyogyszerek, talan fogamzasgatloknak is.

De lehet depresszio tunete is, lehet, hogy nalad errol van szo?

"Érzem hogy fáj a lelkem tele vagyok bánattal és reménytelenséggel mégsem jön ki egy könnycseppem se"

Lehet, hogy ha beszelgetni tudnal valakivel, akivel sorbaveszed, hogy mitol faj a szived ugy, akkor konnyebben tudsz sirni. Nem kell szakember, barki, aki odafigyel, egyutterez es akiben megbizol.

Nekem is volt ilyen kulonben. Rengeteg bajom volt, de nem tudtam sirni, mert szorongtam is, meg olyan melyen megbantottak, viszonylag varatlanul es annyira fajt a szivem. Mintha letagloztak volna. Nekem hetekig tartott ez, hogy nem tudtam sirni, aztan valami tortent, valtozas a "temaban", es akkor elkezdtem ugy sirni, hogy orakig abba sem tudtam hagyni, masok elott raadasul. De az mar jo volt.

jan. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!