Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Időkiesés, hamis emlékek, már...

Időkiesés, hamis emlékek, már nem tudom, mi valóságos és mi nem. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
jan. 18. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudsz erről, akkor ezek szerint csak időszakos, utána rájössz, hogy hamis volt, vagy kiesett valamennyi idő. Mennyi idő szokott kiesni?
jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a háziorvosod, ő tovább fog küldeni a megfekelő vizsgálatokra
jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...most például meglepett ez a kérdés. Nem emlékeztem, hogy kiírtam.
jan. 18. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, tudnál nekem kölcsönadni? Nagyobb összegről lenne szó, de egy hét múlva megadom.
jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam, de az Alzheimer nem így kezdődik? Orvoshoz mennék a helyedben.
jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pszichiátriai ellátásra várok három hete. 27 évesen fiatal vagyok az alzheimerhez.


Elsőnek: percek, órák, a múltból évek.

jan. 18. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet valami pszichikai dolog, de akár szervi baj is, elépzelhetőnek tartom, hogy valami baj van az agyaddal, pl egy daganat nyomja és ez okoz ilyen problemakat.
jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!