Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nappali pszichiátrián milyen...

Nappali pszichiátrián milyen dolgozni szoc.ápolóként, Bács-kiskun megyében hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Gyakorlatot kell teljesitenem, és azon gondolkodtam ilyen intézménybe mennék segiteni ahol mentális betegek vannak.

Aki mentális betegként igénybe vett ilyet, érdekel a véleménye milyen volt számára.



jan. 23. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nappali pszichiátriát? Gondolom többek között azon a helyen, amit pszichiátria gondozónak hívnak. Továbbá pl. Kecskeméten biztos van valami. Én ezekkel venném fel a kapcsolatot: [link]
jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kaptatok listát a sulitól? Nekem van egy, amit Pesten kaptam, nem tudom mennyi ottani hely van rajta. Ha nagyon szeretnéd, akkor esetleg ránézhetek majd
jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget.:)

Sajnos nem kaptunk listát a sulitól.

jan. 23. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mentális beteget kérdezz, akit pszichiátrián kezelnek, az lehet elmebeteg is. Kérdezz ott dolgozó más ápolókat.
jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!