Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van bárki szerencsétlen...

Van bárki szerencsétlen ilyenkor még itt?

Figyelt kérdés

jan. 24. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Itt vagyok haha Mondd mi a gond hátha tudok valamit mondani
jan. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nahh örülök.. nincs gond, csak összevagdostam a kezem, be vagyok kicsit csittentve, eléggé egyedül érzem magam, gondoltma hátha ír itt valaki, így enyhül talán az érzés, bár ez elég száni..
jan. 24. 01:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ember ne csinálj ilyeneket vegyél be valami nyugtatót

Frontin Xanax vagy valami gyógynövény nincs otthon citromfű vagy macskagyökér tabletta vagy tea?

Igyál egy teát jobb lesz mindjárt

Kipróbálhatod azt is, hogy papírzacskót teszel a szád elé majd egy darabig csak abból veszed a levegőt, lenyugtatja az is az agyat és álmos leszel tőle

Mi az alapvető gondod ha megkérdezhetem?Direkt vágtad meg magad?

jan. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Önpusztítás a kilátástalanság miatt. Önmaga ellen fordul az ember.

Nyugodj le és bízz egy jobb (személyes) jövő reményben! 🍀

jan. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3-as, igen, direkt. Így szoktam "levezetni" az érzéseimet. Ez sokszor más érzés, most éppen az elmúlt napokban felgyűlt düh, ideg. De szoktam akkor is, ha elkeseredett vagyok, hibáztatom magam, máskor pedig olyan üres nincstelenséget, semmisséget érzek, hogy a fájdalom is jobb.


Köszönöm mindenkinek a válaszait! Rendesek vagytok:))

jan. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!