Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ekkora szerencsét...

Miért vagyok ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Miért vagyok szerencsétlen? Például: Nem tudok mást csinálni, amíg a számítógépemen nincs rend, a könyvjelzőim és jegyzeteim nincsenek rendszerben, stb. Mivel gyakran jegyzetelek és mentek könyvjelzőket, ezért sok időt emészt fel. De ez mindennel így van. Ez mitől lehet? Mit tehetek ellene?

2023. jan. 3. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert kényszerbeteg vagy
2023. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem velem is ez van, sőt én kényszeresen naponta többször csinálok tárhely tisztítást a telefonon, van egy heti rituálem amikor a számítógépen a temp fájlokat törlöm, lemezkarbantartót lemeztöredezettség mentesítőt futtatok.
2023. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárcsak én is tudhatnék ennyire figyelni a rendre, bár szerintem gyorsabban megoldva.


Nálam akkor rendetlenség van a gépen, hogy csak néznél.


Sokszor még én magam sem tudom, hogy mit hol tárolok a számítógépen, még a kijelzőn sem. :D

2023. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan tevékenységeket végzel hosszan, ismételten, amit te sem tartasz fontosnak, ésszerűnek, mégis időrabló, más fontos tevékenységek kárára megy, akkor kényszerbetegségről van szó. Nem egyszerű kezelni, de ha enyhébb, pszichoterápia is elég lehet, gyógyszer is létezik rá. Budapesten a Nyírő Gyula Kórház ambulanciáját, vidéken az illetékes pszichiátriai szakrendelést javaslom.
2023. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Autizmus
2023. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!