Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka, hogy hirtelen...

Mi az oka, hogy hirtelen sokkal türelmetlenebb vagyok azokkal, akik a közvetlen környezetemben vannak, mint korábban?

Figyelt kérdés
A férjemmel eddig mindig jól megértettük egymást, bár nem 20 éves házasságról beszélünk, csupán 1, de 4 éve együtt élünk, és már 7 éve vagyunk egy pár, de azt érzem, hogy pillanatok alatt felmérgel, ami eddig nem volt jellemző. Kb egy hónapja még minden rendben volt, nagyon ritkán kaptunk össze, és maximum 2 órával később máris béke volt, így volt ez 3-4 hete is. Egyik napról a másikra elkezdtem olyan dolgok miatt is ideges lenni rá, ami eddig egyáltalán nem hatott meg eleinte csak úgy gondoltam hogy biztos fáradt vagyok, majd másnapra türelmesebb leszek vele, de nem így lett, sajnos másnapra csak még jobban veszítettem a türelmemből, és mára már eljutottunk oda, hogy amint itthon találkozunk, pár perc múlva ideges vagyok, és egyszerűen nincs vége a vitáknak. Nem értem, hogy mi mi az oka,mert nem történt semmi változás. Bár egy házban csak a férjemmel élek, A napokban egy közeli ismerősömmel töltöttem egy napot, és akkor is éreztem, hogy minden aprósággal felbosszant, rossz ezt mondani, de alig vártam, hogy elköszönhessek.

jan. 24. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nem velük van bajod hanem a munkahelyi vagy bármi más által okozott frusztrációt vezeted le rajtuk
jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!