Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megbírkózni...

Hogyan lehet megbírkózni azzal, hogy nem tudok kiszabadulni a jelenlegi toxikus környezetemből még néhány hónapon keresztül?

Figyelt kérdés

A szüleimmel lakom együtt. Anyám irtó kontrolmániás, nem ismeri a privát tér fogalmát. Addig vájkálódik a dolgaimban, amíg meg nem tudja, aztán ha az nem tetszik neki, akkor én vagyok a sz.r, hogy olyan vagyok, vagy olyat csinálok. Fontosabb számára az, hogy megőrízze a büszkeségét annál, hogy én boldog legyek, és szabadnak érezhessem magam.

Jelenleg az tart vissza, hogy elköltözzek, hogy nincs pénzem, a jelenlegi gyakornoki állásom pedig nem fizet annyit, hogy egyedül tudjak élni. Ha végetér pár hónap múlva a gyakornoki státuszom, és felvesznek rendesen, akkor a fizetésem megnőne olyan szinten, hogy már egyedül talán-talán el tudjak élni, és már rettentő módon vágyom erre a pillanatra. De addig hogyan tudom nyugtatni, vagy életben tartani magam?


2023. okt. 9. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Lebegjen a szemed előtt, hogy már megvan alapozva, hogy kilépsz onnan.

Az öreg katonák, anno, a szabadulásuk napja előtt 100 nappal elkezdték

vágni a szabó centit. Minden nap levágtak belőle egyet. A bátyám a 100-asnál kezdte, és így visszafelé. :D

2023. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül hidd el, sokunk kényszerül toxikus emberek közé.

De van remény, hogy lesz jobb.

2023. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!