Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy értessem meg a családtago...

Hogy értessem meg a családtagokkal,hogy egy mentális roncs vagyok ?

Figyelt kérdés
Elegem van,hogy nem értik meg,hogy képtelen vagyok munkára. Bipoláris zavar,személyiségzavar,szociális fóbia. Főleg a szociális fóbia miatt nem tudok emberek közt lenni annyira szorongok és állandóan zavarba vagyok. Le vagyok százalékolva,de azt mondják hogy nekem semmi bajom nincs. A bipolária zavar miatt meg sokszor annyira depresszios vagyok hogy nem tudok felkelni az ágyból. Miért nem tudják ezt megérteni ? Bárcsak lennének ezekbe benne egy hétig. Nagyon szeretnék dolgozni és dolgoztam is sokat de olyan helyen ahol egyedül voltam. Probáltam olyanokat is ahol emberek voltak de felmondtam vagy kirugtak. Nem bírtam. Ismerkedni is képtelen vagyok. Barátnőm sincs pedig szeretnék de félek bárkihez is szólni. Teljesen el vagyok keseredve hogy nem vagyok olyan mint az átlag akik boldog és tudnak beszélgetni másokkal .
jan. 25. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Talán a kérdezőnek és az őt mindenképp felmenteni akaróknak nem a jó szándékú hozzászólót kellene sértegetni. Senki nem mondja, hogy ez de könnyű. Pont lenne időtök olvasgatni a témában, meg elgondolkodni azon, akkor mit tesz a kérdező ha a családja végleg megunja és kiteszi őt. Ezt az állapotot ugyanis nem csak az érintettnek nehéz elviselni, óriási terhet rak a környezetére is. A megértésnek pedig kölcsönösnek kellene lennie. Pont a szociális fóbiánál óriási jelentősége van annak, hogy megkérdőjelezzük és megcáfoljuk saját gondolatinkat, akkor tudjuk önmagunknak is enyhíteni a téves gondolatokból adódó érzéseket és nem belepörgetni saját magunkat a bénító önfeladásba. Kemény. Igen, nagyon.
jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!