Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg segít ha naponta...

Tényleg segít ha naponta leírjuk a problémáinkat, vagy ami régóta bennünk van?

Figyelt kérdés
Persze nem feltétlen annak az embernek, aki miatt van ez az érzés, hanem en bloc az hogy leírom hogy mi van bennem akár egy papírra, vagy gépen egy jegyzettömbe az tényleg tud valahogy segíteni? Vagy ezzel van más teendő is ilyenkor?

jan. 27. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha kiirod magadból, apránként csökken a feszültség. 🙂 Nem véletlen, hogy régen még a mesében is volt olyan, hogy a bajban lévő ember kiment az erdőbe, asott egy gödröt, belekiabalta a problémát, és betemette.


Az hogy leírod naponta egy papírra és utána összeteped, vagy elegeted, szintén segít... Mondhatni kiirod, kifolyik belőled a stressz...

jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Segíthet. De sz is lehet, hogy csak frusztráltabb leszel tőle. Ki kell próbálni
jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Ezért van a napló.

Vagy nyitsz egy gond-naplót :) és akkor abba írod a kellemetlenségeidet.

jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Kétlem, h nekem segítene, ha oldalakon keresztül sorolnám a bajaimat minden áldott nap. Inkább a jóra érdemes ennyire koncentrálni sztem.
jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Inkább egesd el, vagy semmisitsd meg. Egyrészt így oldódik. Másrészt nem hiányzik, hogy valaki elolvassa.
jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem segít, például kiszűrni a lényeget. Azt ki is szoktam emelni benne. Meg úgy egyáltalán, nekem jó érzés és kész. Szerintem akinek nem jó érzés, annak annyira nem tud segíteni.
jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!