Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ettől nem kell félni?

Ugye ettől nem kell félni?

Figyelt kérdés
Kórházban fekszek pszichiátrián, önként. Kicsit módosítottak a gyógyszereimen, de attól félek hogy a Xanax SR 2,5 mg naponta, nehogy elvegyék mert kb másfél hetem van bent, annyi idő alatt nem lehet leállítani. Félek az elvonási tünetektől.de ha az orvosnak jeleztem, csak nem történik meg. Végülis az az én tapasztalatom, véleményem is számít
jan. 27. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán derült ki, hogy miért is vagy a pszichiátrián.

A xanax elvonási tünetektől félsz?

Ez sajnos megalapozott. Erről célszerű lejönni.

A 2,5 mg naponta az elég sok.

Létezik 0,5 mg-os tabletta, tehát adva van a fokozatos leszokás lehetősége, ha te is akarod. Szerintem az orvosod felírja.

jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ők állítottak be SR-t.

Szkizofréniával vagyok bent, a hangulatjavítót elvették , és kaptam helyette Convulexet, Reagilát. Van még Ketilept is. Azt mondta doktornő hogy úgy nem nyúl semmihez hogy előtte ne beszélte volna meg velem

jan. 27. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap is megkérdezted. Azért aggódsz az elvonástól, mert otthon hónapok óta naponta tizeséves kapkodtad a Frontint...
jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért..annak idején Rilexet kaptam és annál jelentkeztek az elvonási tünetek
jan. 27. 16:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert a gondozó orvosom mondta hogy 6mg a napi Frontin plafon
jan. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!