Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan gyógyszer ami...

Van olyan gyógyszer ami közvetlen tanulás előtt kell csak bevenni és segít a koncentrációban?

Figyelt kérdés
2 percenként elkezdek máson godnolkozni vagy mást csinálni és egyszerűen megőrülök mert így semmit nem tudok tanulni. Az egyetem utolsó pár évében vettem észre hogy egyre nezehebben tanulok, már végeztem de még mindig szeretnék fejlődni de képtelen vagyok lekötni a figyelmem.Mindennap nem szeretnék gyógyszert szedni de ha lenne valami amit heti egyszer is elég tanulás előtt az nagyon jó lenne
jan. 28. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Flow Focus& Memory

Nem olcsó, de aranyat ért nekem mikor szedtem.

jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A legkézenfekvőbb szer, ami hatásos a koffein. Nagyon sok hatást felesleges várni vény nélkül kapható gyógynövényektől (mint pl. a Gingko biloba), mert ezeknek a hatása általában nem kellőképpen bizonyított (ha egyáltalán bármennyire az).
jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első köszi!

Utolsó kávét nem ihatok sajnos és egyetem alatt teljesen energiaital függő lettem erről próbálok leszokni

febr. 8. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!