Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki kigyógyult...

Van itt olyan, aki kigyógyult a szorongásból?

Figyelt kérdés

Sokat agyalok, szorongok, szociális fóbiám van.

Generizált szoronás

Van kiút?

Gyógyszer megéri?

Járok pszichológushoz, de úgy érzem nem segít.



2019. máj. 27. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbeteg voltam, illetve szorongtam. Soha nem szedtem rá gyógyszert, nem is javasolták, pszichológushoz jártam és jógázni. Jó 3/4 év alatt gyógyultam ki teljesen, évek óta rendben vagyok. Mondjuk a pszichológus nem tud csodát tenni, ha valaki saját maga nem tesz a gyógyulás érdekében.
2019. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóga és a transzcendentális meditáció. Sajnos azért kellett gyógyszer.
2019. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Jön megy oda vissza, ne kattogj ezen laza van bassz be :'D laza cigi utána mit szólsz? Amúgy az is lehet, hogy csak maximalista vagy/ mindkettő..
2019. máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben vagyok,pszichológushoz járok már több hónapja és nem jön a változás. Bár nekem elmondták akár több év 2-3 is lehet,egyéntől függ a változás. Emellett azt tanácsolom kezdj bele új dolgokba ami érdekel hobbiból, bármir amitől jobban érzed magad és elvonja a figyelmed.
2019. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!