Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet tudatosítani a...

Hogyan lehet tudatosítani a valóságot?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan emberrel kezdtem kapcsolatba, akinek nincs realitásérzéke, és empátia hiányos is. Ezen kívül tépdesi a haját, és rengeteg fóbiája van. Nem a jelenben él, és semmit nem érzékel a másik emberből. Realitása konkrétan nulla. Plusz ha valami nem megy neki, azonnal csapdos, földhöz vág dolgokat. A masik embert kiszolgáló személyzetnek nézi, és ha nemleges választ kap, akkor behisztizik. Felnőtt, 50 feletti emberről van szó. Hogyan tudnék megszabadulni tőle úgy, hogy felfogja a realitást? (Önreflexiója minimális szinten sincs.)
jan. 31. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Most mondanám, hogy küzdősport de 50 feletti ebben a korban már nem szoktak küzdősportolni

Viccen kívűl pedig az lenne a legjobb megoldás

Bár őszintén engem sem érdekel a másik ember sem a jelen sem a másik ember mivel velem se foglalkozott a kutya sem évtizedeken át így teljesen elhidegültem én is attól, hogy a másik emberrel foglalkozzam

jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem sem értetted szerintem.
jan. 31. 09:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálad lakik? Vagy hogy érted a megszabadulást?
jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Gumi kalapáccsal. Verd fejbe vele. Ha reagál, akkor a valóságban van. Akkor beszélj vele a problémákról. Ha kiesik belőle, nyugodtan vágd fejbe még egyszer.
jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem lakik nálam! A nemleges választ semmibe veszi, nem érdekli hogy nemet mond neki a másik ember.
jan. 31. 09:30
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es semmit nem fog fel abból amit mondasz neki. Nincs önreflexiója, sem pedig empátiája.
jan. 31. 09:30
 7/16 Phoney ***** válasza:
100%

Sehogy, erre nem léteznek trükkök. Ha pont úgy van, ahogy leírad, akkor valamilyen súlyosabb személyiségzavara vagy mentális betegsége van, az nem fog varázsütésre "felfüggesztődni", illetve szakember is inkább diagnózis után tudna erre módot találni.

Ha meg akarsz tőle szabadulni, akkor meg nyilván úgy lehet vele megszakítani a kapcsolatot, mint bárki mással, aki nem érti a nemet.

jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem képes felfogni, azt nem képes felfogni. Rendőrt hívhatsz ha zaklat, más lehetőség nincs.
jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyan sértő beszólásai vannak, hogy az kritikán aluli, és ha szóvá teszi ezt neki bárki, akkor hogy ő csak viccelt. És komolyan nem fogja fel, hogy sérteget másokat. No meg mindenkit kritizál.
jan. 31. 12:27
 10/16 anonim ***** válasza:
De miért állsz szóba vele? Nem tudod őt megváltoztatni. Ne találkozz vele.
jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!