Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom a motivációt az...

Nem találom a motivációt az életemhez?

Figyelt kérdés

Nem kérdés, kijelentes. (Csak kérdést kell feltenni.)


Szóval az a helyzet, hogy nem találom a helyem a világban, nincs motivációm, mert azt érzem, hogy semmi se működik.

Sokszor érzem úgy bárcsak máshova születtem volna, ahol vannak lehetőségek. Ebben a sz@r országban nincs, szinte mindenki menekül. Mennék én is, de a szüleimet nem akarom itt hagyni. Ők meg nem jönnek már sehova, nem akarnak.

Nincs olyan munka itt, amit megfizetnek. Rengeteg dolog érdekel, de feleslegesen mert nem fizetik meg. Lóf@szért meg nem akarok gürizni és tanulni.

Tanultam amúgy, dolgozom most is, de nem szeretem. Nem jó itt se a fizetés, ahol vagyok, de ez a kevésbé rossz.

Tudom mit tanulnék, de ebben az országban felesleges lenne. Elmenni ugye nem tudok.

Egy zsákutcának érzem az életemet. Nem tudok előrébb jutni, mert ahhoz pènz kéne, a munkàt nem élvezem, amit élveznék azt még annyira se fizetik meg.

Katasztrófa ez a hely. Teljesen lent vagyok.



febr. 1. 07:09
 1/5 A kérdező kommentje:

#1

Szegénykém, te rosszabb állapotban vagy, mint én. Ettől most jobb kedvem lett, hogy látom te nyomorultabb vagy másnál is. :) köszke

febr. 1. 08:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találod a motivációdat, lehet, hogy csak kicsike, és talán nem hajoltál le elég mélyen, amikor kerested.
febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, majd újra próbálkozom. Ha megkérlek megmutatod hogy kell jól csinálni? Te egy igazi profi vagy benne.
febr. 1. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj egy könyvet a szar életedről és add el! Lehet hogy bestseller lesz! :)
febr. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Amikor a csemetéim elérték a nagykorúságot, azaz 25 éve, vidékre költöztem. S mivel rühellem a büdös, tápos tojást, minden évben tartok néhány tyúkot. Nos, eddig meg egyetlen egy se volt olyan ostoba, hogy ne tudta volna; először tojni kell, és csak azután kotkodácsolni. Szóval, pajti, először produkálj valamit, és csak utána vezesd elő az elvárásaidat.
febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!