Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megnyugtatni a...

Hogyan lehet megnyugtatni a gondolatoktól pörgő agyat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mozgássérült vagyok az a fajta aki ritkán mozdul ki,(nem tudok de ez itt NEM LÉNYEG MOST) , sokat pörög az agyam ezen azon, néha kb már el is zsibbad,de sehogy nem tudom pihetetni, megnyugtatni. Ha lehet akkor azt hogyan ? köszi
febr. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
játssz valami játékkal ha elkezd porogni
febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni, angolt próbálok tanulni, de nem mindig birom sokáig, a terhelést. 1 es köszi
febr. 4. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl meditációval. A meditációban csak tudatosan jelen van az ember. Ha bármi gondolat elviszi a gyakorlót, akkor egyszerűen visszatér a jelenbe (pl a légzés figyelésével). Ez egy nagyon egyszerű módszer és így az ember egyre inkább a jelenre tud hangolódni, a gondolatai álomvilága helyett. A trükk az hogy renderesen csinálni kell mire belejön az ember.
febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es ez miért müködik? köszi
febr. 4. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez biztos hogy működik sőt a leghatékonyabb ebben az esetben, hiszen a gondolatok elengedését gyakorolja az ember.

A részletesebb módszerről pont tegnap volt szó

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__125..


A kulcs az hogy rendszeresen érdemes gyakorolni, lehetőleg ébredés után is és így jobban kihat a nap többi részére is.

febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jársz pszichológushoz? Neki kéne segítenie kezelni az ilyen, s hasonló helyzeteket az életedben. Szerintem mindenképp menj el terápiába.
febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os nem lelki bsjokról irtam, és hogy a bajaimon pörgök, nem gondolom hogy a pörgős agyon a pszihológus kéne hogy segitsen, természetesen köszönöm , hogy irtál.


5 ös köszönöm

febr. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!