Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélküli nyugtató, frontin...

Vény nélküli nyugtató, frontinhoz hasonló hatással?

Figyelt kérdés

Jelenleg frontint irt fel a haziorvosom stresszre, elalvas elott veszem be, mikor nagyon kattog az agyam. Nem szeretnék raszokni, es hosszu tavon szedni se (szerintem nem is kapnék sokaig). Alternatívát keresek vény nélkül, ami kevésbé szedalja le az embert, de azért használ. Milyet használtok?


Mindigis nagyon stresszes/szorongó tipus voltam, pszichologusra pedig sajnos nem telik. Neha par hétig teljeaen jol vagyok, de hullámokban azért ramtor a szorongas, ezert kellene.



febr. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem fogsz találni, ami annyira hatásos, mint a Frontin, de próbáld meg a Nervenpflege gyógynövényes tablettát.
febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nincs ilyen


Amugy a frontin nem szedál le ha betartod az adagolást.Meg ha alvás előtt szeded be amugy is a jó alvás a cél nem? Akkor meg mia gond?

febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nervenpfleget hasznaltam, de nem mindig hasznalt. Nem tudtam eldonteni h nem-e csak placebo?😃

Az a gond a frontinnal, hogy felek, hogy raszoknek. Meg a csapbol is az folyik, hogy messze keruljem el, mert hosszutavon leszedalja az embert. De reménykedem benne, hogy tényleg nem lesz baj, ha normalisan szedem.

a frontint azert este szedem, mert nappal nem szeretnek bealudni. Es igy valamelyest nappal is jobban erzem magam a jobb alvastol. De nappali szorongasra kene inkabb

febr. 4. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Miért nem mész állami pszichiátriára?

Nappali szorongás? Erre nem írtak fel semmit?Azért kérdezem, mert tudom milyen sz@r szorongani meg lóf@szt se aludni de nekem anno az antidepresszánstól + frontintól elmúltak ezek, ha normálisan van szedve arra sem szokik rá az ember, bármelyik pszichiátrián felírják. Persze a gyógyszer önmagában csak a tüneteket nyomja el….de az is nagy segítség ha az ember épp terápiára menne de a házból fél kilépni

febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es: Az allamiktol tartok, sok rosszat hallottam. En egyszer voltam par alkalmat egy allami pszichologusnal es nagyon lekezelo volt, el is vette a kedvem. Antidepresszansok durvan hangzanak, nem voltal zombi toluk?

Vegul megoldodott a problemad, vagy meg mindig gyogyszert kell szedned?😟

febr. 4. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
A frontin nem altató. Nyugtató.
febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!