Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem egy szakmával amibe sajnos mai napig nemtudok elhelyezkedni (annyira nincs munka a környéken ahol élek) ezért sajnos egy gyárba dolgozok amitől már egyszerűen hányingerem van és úgy érzem hogy teljesen tönkre tesz már lelkileg. Úgy érzem örökké hogy harcolnom kell az idővel hogy tudjak pihenni, le tudjak menni edzeni, tudjak lenni a barátaimmal de egyszerűen nem találom az egyensúlyt, és néha eléggé egy senkinek érzem magam. A munkahelyi környezet teljesen le visz az életről, bunkók, fásultak az emberek a korosztályomból egy ember se dolgozik ott, mert akik hozzám hasonlóan végezték inkabb nem is dolgoznak. Mivel ennyire rosszul éreztem magam elkezdtem fejleszteni magam, jogosítvány, konditerem, jövőre el kezdem az érettségit de úgy érzem nem jobb, pánikrohamaim is vannak és félek hogy itt fogok ki kötni. Tudtok valamit tanácsolni?
febr. 5. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a tanácsom, hogy folytasd ezt az utat: Nem azt, hogy tönkremész, hanem azt, hogy ezt átlátod és változtatni akarsz! Aki nem akar, képes változtatni, az fog beleragadni csak. Már jó úton jársz az edzéssel, érettségivel. Most sok higgadtságra van szükséged, hogy könnyen elviseld a munkahelyi légkört. Gondolj arra, hogy nem ott fogsz megöregedni, ezért ne érdekeljenek nagy súllyal a negatívumok. És ne azokból meríts erőt, akik el se mentek dolgozni, te sokkal erősebb vagy!

febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!