Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet olyan pszihológusoka...

Hol lehet olyan pszihológusokat, pszihiátereket találni akik kifejezetten a pedofilokal foglalkoznak terápiás szinten? Hol lehet ilyen szakembereket találni?

Figyelt kérdés

febr. 8. 16:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10# azt olvastam hogy büntető jogi ügyekben amúgy is ha indokolt akkor elrendelhetnek pszichológiai vizsgálatot.


Pl a kirendelt ugyvedemnek jelzem hogy szeretnék ilyesmit akkor O jelzi ügyészségnek és akkor ők elintézik a szakpszihologust?


Nyilván ez csak vizsgálat lenne de legalább lehetne tudni mi a probléma nálam lehet nemcsak pedofília a gond hanem talán személyiség zavar is.

Részben azok a tünetek is jellemzőek rám de én nem vagyok szakember hogy ezt eldontsem.

Érzelmekkel is van problémám igazából.


Olyan szakember kéne aki más bűnözőkkel is foglalkozik annak nem lesz probléma ha elmesélem az igazat.

Milyen fajta pszihologusok foglalkoznak a börtönökben velük ?

Sima szakpszichológus?

febr. 11. 12:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Miután néztél olyat, marhára nincs sok kedvem segíteni hiába egy és ugyanaz a problémánk, mindegy hogy beteg vagy e vagy sem, remélem kapsz érte, mindegy, keress fel egy pszichológust mihamarabb, mindegy milyet, ha az nem jó keresni kell mást, akár többet is vagy esetleg majd az egyik átirányít máshoz, és közben is kereshetsz a lényeg miharabb találj valakit a gyerekek biztonsága végett.
máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Autista is vagyok nemcsak pedo most diagnosztizaltatom el maradtam a szociális és szexuális fejlődésben és nem mindig tudom mi a jó és rossz.


Szakvelemenyem is van már az autizmusrol és az Ocd ről vagyis kenyszergondolatokrol és cselekvesrol.


De nem tudom büntető jogilag elég lesz e ennyi amim van hogy bizonyitsam nem vagyok bűnöző csak beteg .

máj. 5. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!