Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki szintén nyugodtan...

Van aki szintén nyugodtan kezeli a balhés helyzeteket?

Figyelt kérdés
Ti minek neveznétek a nyugodt belsőtöket? A mai nap belekeveredtem egy ember arcoskodásába aki mondhatjuk úgyis már készen volt nekem jönni egy tök értelmetlen dolog miatt, de nyilván csak a szája volt nagy és nem, mert volna hozzám érni fizikailag. Ez az eset az utcán történt és neki valami nem tetszett velem kapcsolatban ezért betámadott viszont én nagyon nyugodtan és stressz mentesen kezeltem a helyzetet viszont ő majd felrobbant dühében. Szóvá tettem neki, hogy nagyon értelmes ember lehet ha mocskolódva beszél velem még fenyegetőzik és ekkor jött közelebb viszont én tökre passzívan kezeltem az egész szituációt és nem mutattam sem félelem sem pedig stressz jeleit utána pedig csak szépen tovább állt miközben nyilván csak mocskolódott tovább idegesen. Ez a tipikus kutya ugat, de nem harap féle eset lehet? Leginkább csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert alapból egy nyugodt ember vagyok aki nem balhéval akar megoldani mindent és eddig nem is nagyon voltam balhés helyzetben, de ezt még én sem gondoltam volna, hogy ilyen nyugodtan tudom kezelni. Erről mi a véleményetek? Szerintetek csak becsicskultam, mert normálisan akartam kezelni az ilyen szituációt és nem akartam erőt fitogtatni vagy normális ember módjára kezeltem ezt a helyzetet?

febr. 9. 15:51
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
Andersen bácsi meghalt.
febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!