Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feladtam! Miért vágyom a halált?

Feladtam! Miért vágyom a halált?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Nem tesz semmi boldoggá. Nincs otthonom, családom, barátaim. Az utolsó kettő karácsonyt egy furgonban töltöttem a 30kgos 11 éves kutyámmal. Felmondani nem tudok, mert nincs tartalekom. Benzin fürdök és mosom a ruháimat. 2 éve folyamatosan úton vagyok és úgy érzem elég. Ettől még a halál is jobb. Senkihez nem tartozom, senkit nem érdeklek. Minél jobban szeretném, hogy jobb legyen annál rosszabb. Kilátástalan minden. Nem drogozom, nem iszom. Elfaradtam a próbálkozásba és kimerültem. Sokan írjak majd keressek fel orvost, de se tbm se pénzem ilyenekre. Tudom mire van szükségem,de nem kapom meg! Támogatásra, szeretetre, de annyira enkozpontu lett a világ, hogy a legtöbb ember csak a saját gondjai érdeklik. Minden kilátástalan nem tudom mi tévő legyek.

febr. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
"2 éve folyamatosan úton vagyok" milyen úton mert ha érdekes úton és még kutya is van az általában tetszik az embereknek és szívesen néznek hasonló videókat . a youtube karrier csak rád vár
febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fuvarozok Európában 15-17 óra munka után nem nagyon van kedvem meg karriert csinálni.
febr. 9. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
akkor nyafff
febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha ennyit dolgozol miért nincs tb-d? Legalább az legyen, bármilyen dokihoz kell. És hova rakod a keresetedet? Kezdj el tervezni, legyen célod ami hajt.
febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyok bejelentve.KB keresek 800€-t havonta.


Mivel nincs időm főzni kész kajákat eszem. Napi 15-20€ = 450-600€


Telefonszamla: 100€

Kutyatap: 100€

Heti mosás 15€x4 60€

Havi nagy mosás(ágynemű a kutya miatt) 40€

Egyéb: fogkrem, mososzer, stb

30€-50€


És ennyi volt a fizetes. Tudom most majd jön a hegyi beszéd. Hogy sporoljak a kaján, mert azon lehet stb.. Kipróbáltam nem lehet.... Nincs hűtőm, hamar romlik. Kedvem, erőm sincs főzni.

800€ semmi, ha úton vagy egyfolytában.

febr. 9. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőd volt már? Tényleg a kutya se keres?
febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy volt! 2009-2018 sok parkapcsolatom volt, de csak egy hosszú 3 éves. 2018 óta nincs kapcsolatom. Inkább egyedül szenvedek, mint párban. Nem mondanám, ha nem így lenne! Senki nem keres...
febr. 9. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100E telefonra? 100E kutyatapra? Te valamit nagyon rosszul csinalsz. Meg szerintem hazudsz is. 800E az nincs a minimalber fele, miert nem keresel normalis munkat?
febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60E mosatasra? Egy kinai diszkontban 15E egy komplett uj huzat.
febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!