Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feladtam. Mit tegyek?

Feladtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rossz dolgok történnek velem. 17 évesen volt az 2. barátnőm. Miközben jártam vele, kezdtem rájönni hogy meleg vagyok, ezért otthagytam őt, de nem mondtam el neki h meleg vagyok, azt mondtam, h nem illünk össze. Nagyon depressziós voltam, elfogadtam, hogy meleg vagyok, és ez vagyok én. Minden egyes akadályomnál úgy éreztem, ebbe már belefáradok, itt a vége, de valami mindig felsegít, de utána egyből a földre esek.A jövőm reménytelen, az iskolában van 3 "barátom". Az órákon ha megszólalok, akkor úgy érzem, bárcsak ne tettem volna meg, hogy beszéltem volna, és úgy érzem, mintha lenéznének, és kicsúfolnának. Családi kapcsolataim jók, SENKI sem tudja hogy meleg vagyok. Kezdem feladni, az öngyilkosság a fejemben jár nap mint nap. Mihez kezdjek? Mit tegyek?

2019. jún. 10. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne add fel!
2019. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem azzal van a baj, hogy meleg vagy, hanem hogy emiatt szorongsz és csak a rosszra tudsz gondolni. Szüleid hogy fogadnák, ha elmondanád nekik? Először ezen gondolkodj el és mérlegelj, hogy megéri-e elmondani nekik. De ha nem is tudja senki, az se baj. Viszont elmehetnél pszichológushoz, neki elmondhatnád minden problémádat, nem ítél el a melegséged miatt se.
2019. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mi ezzel a gond? Aki, lop, csal, hazudik nem szégyenli magát. Te nem tehetsz az érzéseidről. Nem is bántasz senkit, csak magadat. Pedig a fentebb felsoroltaknak lenne miért szégyenkezniük. Tedd a dolgod. Pár év és nem fog érdekelni ennyire mások véleményem. Minden a helyére kerül majd az agyadban is.
2019. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Kamaszkori világfájdalom. Nem kell ehhez melegnek lenni, anélkül is átesik rajta mindenki.
2019. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a szüleim inkább látnának halottan, mint melegnek
2019. jún. 11. 16:37
 6/8 A kérdező kommentje:
jah és a mostani korom: 19. augusztusban leszek 20
2019. jún. 11. 16:39
 7/8 Iamreka válasza:

Szia!

Hidd el minden ember életében vannak nehéz időszakok. Erős vagy és átvészeled, hidd el. Próbáld meg megosztani azt a szüleiddel, hiszek kire számíthat az ember ha nem a családjára. Az öngyilkosságot meg felejtsd el! :*

2019. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai világban ezen nincs semmit sem szégyellned. Hidd el, az emberek többsége ezt elfogadja. Ha már van melletted 2-3 ember, akinek tudsz erről beszélni, könnyebb lesz. Ne érezd magad emiatt kevesebbnek.
2019. jún. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!