Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Repulon utazas frontinnal?

Repulon utazas frontinnal?

Figyelt kérdés

Jovoheten hosszu repuloutam lesz. Minden repulesnel szoktam bevenni 2 szem (0.25mg)frontint mert nagyon parazok. Eddig 3-4 oras ut volt a leghosszabb amit repultem, most 13 ora lesz. Kb mennyi idokozonkent lehet bevenni frontint (0.25mg)? Ha pl felszallas elott beveszek 2-ot es mondjuk 5 ora mulva erzem, hogy parazok bevehetek megint 1-2 szemet? Es a legutobbi gyogyszer bevetele utan mennyivel szabad alkoholt fogyasztani? Nem szedek frontint, nem vagyok fuggo, sose voltam. Csak repuleshez hasznalom. Probaltam legyozni a felelmem, de nem ment. Regen szerettem repulni, de egyszer viharba kerultem es nem tudtunk leszallni ,egy orat keringtunk, azota felek, viszont nem hagyom, hogy emiatt ne lassak vilagot.

Ne akarjatok lebeszelni rola, mindig igy repulok, csak eddig nem voltak ilyen hosszu jarataim. Koszi a valaszokat:)



febr. 12. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Én az összeset bevenném, legalább nem kell kreténekkel foglalkozni a kabinszemélyzetnek.
febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Felszállás előtt szoktam bevenni egy 0,5-öst. Nálam olyan 4-5 óráig tart a hatása utána beveszek még egy 0,25-öst. Ilyen esetben erősebb a második adag hatása.

De lehet nálad másképp hat. Én így szoktam repülni. Az orvosom is azt mondta, hogy jó így.

De azért kérdezd meg az orvosodat.

febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Más meg fizet, hogy parázhasson :D
febr. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

1


Ha ertenel a farmakokinetikahoz, akkor beveszed es 5 perc mulva semmit nem erzel.

febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!