Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha egész nap be...

Mi történik ha egész nap be lennék szívva?

Figyelt kérdés

Es ha mondjuk rendszeresen, lenne valami hatása?


20f



febr. 13. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Zombi leszel tőle.
febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha már egyáltalán ezen kattogsz, akkor vsz. addiktív alkat vagy.

Vágy a tudatmódosultságra... menekülés a valóságtól, a megoldásoktól.

Talán még van esély, hogy ne ronts el... beszélgess felépülőkkel.

febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Totál elbutít egy idő után. Több füves ismerősöm is volt.
febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen, intenzív fűhasználat nem tesz jót az agyi képességeknek. Motiváció, kognitív teljesítmény, és a memória eléggé sokat romlik ettől...és akkor még nem beszéltünk arról, h egyes pszichiátriai betegségeket (pl. schizofrénia) előhozhat az arra hajlamosokból.


most, hogy sok helyen legalizálták a füvet, egymás után jönnek elő az új kutatási eredmények, hogy nem annyira ártalmatlan, mint azt a fűpárti propaganda nyomatta...

febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3 ugyanez nálam is. Droidok lesznek egy idő után az ilyenek.
febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes, amit írnak páran, én az elbutulást nem tapasztaltam. Az exemmel öt évig voltunk együtt és mivel én soha nem éltem ilyen szerekkel, fogalmam sem volt, hogy mit kellett volna észre vennem. Öt év után tudtam meg, hogy rendszeresen füvezik legalább 10 éve, de elbutulást én távolról sem láttam, nagyon intelligens, művelt, okos ember volt csak éppen rohadt lusta, dolgozni nem volt hajlandó, csak haverokkal lógni egész nap, túl a harmincas évein.
febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
még mindig jobb,mint a gyógyszer
febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Mert az exed nem volt nyilván mindennap beszívva. De itt az a kérdés, hogy az mennyire ártalmas, ha valaki mindennap be van tőle állva.

febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 a rendszeres egy dolog és rendszeresen egész nap beállva lenni egy másik. Én dolgoztam együtt olyanokkal, akik reggeltől estig tolták a füvet, azt észrevennéd, hidd el. Ha másról nem, akkor arról, h büdösek, mint a dög a fűtől.
febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen mértéktelenül szívja valaki akkor nagyon hamar kialakul a szervezet toleranciája és már alig érzel tőle valamit. Ha mondjuk holnap szívnál először és egész nap szívnád egyiket a másik után akkor valóban zombi lennél, de ha hosszú távon csinálod akkor kb olyan leszel mint akiben folyamatosan van egy-két sör.
febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!