Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egy fiúval mindig...

Amikor egy fiúval mindig egymásra nézünk, amikor összefutunk, de ezen kívül nem történik semmi, akkor az egész jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Az egymásra nézés alatt azt érzem, hogy talán az átlagos nézéshez képest kicsit hosszabb ideig. Előfordult, hogy rövid időn belül kétszer is egymásba futottunk és másodjára is nézett. Mit akarhat? Csinálnom kellene valamit?

nov. 16. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mindeketten a masikra vartok hogy kezdemenyezzen

Mivel egyikotok se fog ezert sose lesz semmi es ennek az egesznek semmi ertelme ugyhogy tobbet ne nezzel ra

nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsot és többet nem nézek rá.
nov. 17. 15:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez a szituáció, véletlenül nem vonaton és metrón játszódik?
nov. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyen volt ilyen
nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, munkahely.
nov. 19. 09:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Azota volt valami?
febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elmúlt a varázs.
febr. 14. 14:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Nalam mashogy volt, ra kellett jonnom hogy hiaba tetszik, nem lehet kozos jovonk
febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Nekem sokat segített az elengedésben, hogy egy jó ideig nem láttam és el volt terelve a figyelmem róla.
febr. 14. 14:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálni, én se sajnálom. Sokkal rosszabb lett volna ha összejövünk, tart pár hétig vagy hónapig aztán szétmegyünk
febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!