Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szokott-e más is bevizelni...

Szokott-e más is bevizelni esténként, amikor valami olyat csinál, ami az eddigitől eltért, ha igen, mit csinált ellene?

Figyelt kérdés

a kérdésben nem tudtam úgy megfogalmazni, hogy érthető legyen, de gyakran, már gyerekkorom óta bevizelek esténként, de csak olyan esetekben, amikor valami újat csináltam, pl: amikor elkezdtem dolgozni, annak az első hetében mindennap megtörtént velem. vagy amikor elkezdődik egy iskolai/most már egyetemi szemeszter. legutóbbi a vizsgaidőszakban esett meg velem, de nem is a vizsga miatt, mert amikor tanultam, akkor azokon a napokon nem történt meg, hanem miután egy egész napot egy másik városban töltöttem a vizsga miatt, ugyanis az egyetem másik városban van. régebben ezt annyira nem vettem észre, csak teljesen random heteken jött rám, amikor nem tudtam kontrollálni. :c nem mondanám stressznek, mert egyáltalán nem élem meg stressznek sem az egyetemen az új szemesztert, sem a munkámat.


csak azért írom ki a kérdést, hátha mással is megtörtént ez, és elmondaná, hogyan küzdötte le? próbáltam lefekvés előtt nem inni semmi folyadékot, vagy elmenni vécére, de azok sem segítettek, mindig van valamennyi, ami kifolyik. xdd


febr. 15. 05:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Orvos - urológus és pszichiáter.
febr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!