Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom kideríteni...

Honnan tudom kideríteni milyen mentális betegség, személyiségzavar, bipolár stb-ben szenvedek?

Figyelt kérdés
Nyílván utánaolvastam ezeknek, és persze nem minden egyezik, hisz az internetről beszélünk, ahány oldal annyi féle válasz, de kicsit mindegyikben felismerem magam, ehhez milyen orvost kell felkeressek, hogy kiderítsem vagy ő mi az én betegségem?

febr. 15. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Miből gondolod, hogy bármelyik is van?
febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
Pszichologus
febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát keress fel, csak ők diagnosztizálhatnak és kezelhetnek mentális betegségeket. Amennyiben szükségét látják a gyógyszeres kiegészítésnek, akkor tovább küldhetnek pszichiáterhez.
febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12év függőség, emellett nem határolódok el törvénnyel szembe menni, gyerekkori traumák, egyik pillanatban mintha minden ok lenne, másikban mintha rajtam lenne a világ összes terhe, felkavaró emlékek régről, túlgondolások, paranoia, bizalomhiány, dühkitörések
febr. 15. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
A háziorvosod megmondja, hogy hová fordulhatsz, beutalót is ad, ha kell.
febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Katonca ***** válasza:
34%
Be kell menni az sztk-ba a pszichiátriai gondozóba. Nem kell beutaló sem. Ott segítenek.
febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

A törvénytől nem félés leginkább a bipolárisokra jellemző - asszem, legalább is egy barátom jellemezte magát hasonlóan.

Ja, háziorvos beutaló, néhány teszt.

febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek
febr. 16. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Pszichiáter szakorvost kell felkeresni. 6os válaszoló jól írta. De előtte tájékozódj, mert nálunk például nem lehet csak úgy bemenni, időpontot kell kérni.
febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!