Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat a Gerodorm?...

Miért nem hat a Gerodorm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Összesen 3x vettem be eddig. Első két alkalommal àtaludtam vele az éjszakát, ami nálam óriási nagy szó, meet kb 1-2 óránként meg szoktam ébredni, ha el is alszom.


Most pár hónappal később újra megpróbálkoztam vele és alig tudtam elaludni, jó, ha egy két órát sikerült vele.

Magyarul semmit nem hatott.

Enni sem ettem előtte direkt, mindent ugyanúgy csináltam, ahogy az első kettőnél. Tolerancia gondolom kizárt, hisz 3 db ról van szó. Hónapos szünetekkel…


Mit csináljak?



febr. 18. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
genetikai polymorfizmus. valakinek eddig hat valakinek addig. Valakinek vegleges toleranciaja lesz de nem teljesen, valakinek meg hatni fog. Valtsal altatot. zolpidemre peldaul vagy mirtazapine 7.5mg
febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Zolpidem volt az elso, amit a doki kiirt anno( ket eve) , azt is csak ritkan vettem be es sose naponta, egy ido utan az sem hatot,még úgy se ha fél év kihagyással vettem be egyet.


De a gerodormbol tenyleg most vettem be a 3. szemet. Negy honapja, ha vettem be belole eloszor…


Akkor minden gyogyszer par darab utan hatastalan lesz? :(

Hozzateszem 46 kg vagyok…(nő)

febr. 18. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem lesz, sot, idosodsz akkor erosodni fog, mert nehezebben bontja le a szervezeted. Ha 16 eves vagy, pik pak lebontja. Neked mirtazapine kell akkor. 7.5mg vagy quetiapine 25mg. Azoktol fix elalszol.
febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a trükk hogy el kell fáradni... Mondjuk 46 kg nőként gondolom zéró értelmes munkával ez nehéz...
febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso: elfaradok hidd el, de köszönöm a feltételezést… :) a súlyom kevésnek tűnhet, ha nem tudod hány cm vagyok… (156;)
febr. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!