Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire hasznos egy pszicholo...

Mennyire hasznos egy pszichologus?

Figyelt kérdés
Eleg sok bajom van ami miatt nem tudok normalis eletet elni, de mar evekkel ezelott el kellett volna mennek pszichologushoz csak nem volt batorsagom hozza. Most vegre megtettem ezt a lepest es kertem idopontot egy eleg jora ertekelthez. De nem tudom mire szamitsak, nyilvan ha segit is akkor sem fog egy alkalom utan hasznalni, vagy nem tudom sosem voltam meg pszichologusnal.
febr. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mint a kutyasétáltatás .
febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
100%

Pont annyira, amennyire

1) felkészült

2) tehetséges

3) együtt tudsz dolgozni vele


A felkészültség/tehetség persze a problémád súlyától függően számít, mert hát végül is vannak egyszerűbb problémák, amelyekhez szinte bármelyik szakember elég jó.


Nem mágus, 1-2 alkalom nem fog használni. A terápia nem vidámpark, ahol egyre jobb lesz, hanem akkor lesz jó, hogyha sikeresen végeztetek.

febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

"Most vegre megtettem ezt a lepest es kertem idopontot"


Második lépésként egy magyar nyelvű billentyűzetet is vegyél, az még olcsóbb is, mint egy pszichológus.

febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal mondjuk pont nincs problemam, mikor valaki probal oltogatni, ugyhogy tovabbi jo szorakozast neked.
febr. 20. 21:44
 5/5 anonim válasza:
100%

Csak az enyémről tudok nyilatkozni.


Voltak olyan dolgok, problémák melyekben segített, de sajnos néhány olyan is, amiben saját magam sem vélek felfedezni előrehaladást.


Utólag Phoneynek adok igazat, hogy tényleg fontos lehet az, hogy mennyire jártas a szakmájában és hogy mennyire tehetséges.


Végképp nem hasonlítanám össze a kutyasétáltatással! Sem a hivatás komplexitásában, sem pedig eredményességében. Valószínűleg itt is ki kell fogni (a sok közül) a jobbakat.

febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!