Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hi! Ez lehet igaz is?

Hi! Ez lehet igaz is?

Figyelt kérdés
Van egy párom(aki idősebb nálam),3 éve vagyunk együtt,én mentális beteg vagyok(border,szorongás,pánik stb) pár napja lett öngyilkos egy volt osztálytársam,utána a hiradóban láttam hogy egy nő is az lett de azt már gyanítják hogy gyilkosság volt. Közben az jutott eszemben mivan ha a párom ölte meg őket?! Volt még “pszihózisom” régebben,paranoiás is vagyok. A páromat már furának látom egy ideje..mikor felhoztam neki ezeket a gyilkosságokat hidegen hagyta..furán viselkedett mintha rémült lett volna..és ezek a gyilkosságok is eléggé furán történtek mintha valaki állna a háttérben. A párom meg pont azokban az időszakokban nem válaszolt nekem üzenetekre sem és olyan helyeken történtek amit mi ismerünk. És mielőtt kiderült volna hogy az osztálytársammal az történt mondta hogy keresett egy volt osztálytársát fb-n mert azt hallotta meghalt. Rá kérdeztem annyit a tegnap hogy megölt valakit valamikor is?.. és azt mondta hogy pont ő mikor fél a börtöntöl stb..megjogy akor nem itt állna. Ma meg azt mondta nagyon letört meg fél hogy bedilizik. Mivan ha tényleg van valami a háttérben? Elég para.

febr. 21. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
#1 miért is? Kiirtam hogy paranoiás és borderline is vagyok..másoknak a véleményét jöttem meghallgatni.
febr. 21. 21:17
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah,meg azt mondta hogy nem hiszi hogy öngyilkos volt,hanem biztos megölte valaki,és hogy bárki lehetett.
febr. 21. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Pláne olyan helyen..mondjuk látta mennyire foglalkozok ezzel az egésszel
febr. 21. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyt látok az összefüggésre. Földrajzilag megvolt annyira kicsi a távolság, hogy ez akár beleférjen?
febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jesszus... 😂😂

Igen, a párod tuti sorozatgyilkos! Én is láttam tegnap a TV-ben, hogy Amerikában is épp megöltek valakit, szerintem az is tuti a párod volt!

febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy röhelyes..de én nekem közben valósnak is tűnik..ahogy paranoiás vagyok +border is xd
febr. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!