Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, akinek teljesen elmúlt a...

Van, akinek teljesen elmúlt a szociális szorongás/fóbia?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerült.

Milyen munkát végeztek?



febr. 23. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
gyogyszer broder. Csak emellett mas is van, szoval nincs munkam, felsooktatasra jartam, majdnem vegeztem, csak egyre rosszabb lett a mentalis betegsegem, aztan lecsusztam es kib*sztak
febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az öregedéssel, emberekről szerzett tapasztalatok alapján lassan csökken. Csak ehhez évtizedek kellenek.
febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Van. Nekem. De a sok tanács után, amiben leírtam kommentben, hogy hogyan gyógyultam meg, nem tudok róla, hogy valaki nekiállt volna utánam csinálni.
febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# engem érdekel.
márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogtam magam és elmentem kereskedelembe.. a pénz motivált és javulok a folyamatos munka mellett (helyesebben érdektelenebb lettem, nem zavar mit gondolnak rólam)
márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# De nekem nem sikerül. Gyerkőcöknek segítettem tanulásban kb másfél évig. Ugyanolyan zárkózott, félénk vagyok 😐. Most munkám sincs. Az interjún hamar kiderül a problémám, így nem alkalmaznak.
márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 4-es. 1) Úgy kell az ÚR JÉZUS KRISZTUSt keresni, - mert nem látható - hogy először szívből megszólítod, imádkozol hozzá. Az sem baj, ha nem hiszel benne. Akkor először azt kérd tőle, hogy adja meg neked, hogy hidd hogy Ő ISTEN Fia és hidd, hogy nem a falnak beszélsz, hogy ő hallja az imádságod. Mondd el neki, hogy azt olvastad , hogy Ő segíthet bajodban. Kérdd meg hogy segítsen, hogy megtaláld őt. 2) Kérdd Őt,hogy segítsen találni olyan helyet, ahol igazán, tisztán, hitelesen hirdetik, magyarázzák ISTENnek az emberekhez szóló beszédét, a Szentírást, a Bibliát. Aztán minél többször menj és hallgasd, mert neked is szól, nem vagy kirekesztve ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS szeretetéből, segítő irgalmából. 3) Imádkozz, hogy ISTEN beszédét jó és egyenes szívvel hallgasd, és megtedd, amit mond neked, hogy ne legyél ellenkező szívedben. 4) Juss hozzá egy Szentíráshoz, Bibliához, és rendszeresen kezdd olvasni, és kérdd, hogy segítsen az ÚR megérteni. 5) Imádkozz, hogy adjon neked az ÚR idősebb hívő keresztyént, Tőle valót, aki segítségedre lesz. 6) Imádkozz az ÚRhoz, hogy hozza el neked azt az időt, amikor az Ő gyermeke leszel. Fogod tudni, mit tegyél, hogy meggyógyítsa a lelked, de az is lehet, hogy akkor már kérésed nélkül is meggyógyította. Ha ezeket akarod, álldjon meg téged ezekben az élő és igaz ISTEN. Még annyit, ha valahol elakadsz és segítség kellene, nekem is írhatsz, szívesen segítek.
márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Köszönöm. Ámen.
márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!