Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen munkát lehet végezni...

Milyen munkát lehet végezni skizofréniával?

Figyelt kérdés
Sajnos csak érettségim, és C1 angoltudásom van. Olyan munkahelyre ahol sok emberrel kell foglalkozni (pl. eladó) nem nagyon merek menni, mivel félek, hogy ártok valakinek.

febr. 28. 19:45
1 2
 11/16 wc papa ***** válasza:
43%

10


A skizofrenia nem feltetlen szuleteskor kialakulo neurologiai rendellenesseg, valakinel 49 evesen jelenik meg es PhD-zott pont neurologiabol. Ismerek is ilyet csak nem neurologus.

febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10: Egy alkalommal vágtam meg pengével osztálytársat, később pedig volt, hogy kést vittem iskolába, abból fegyelmi tárgyalás is lett. Ezek még általánosban történtek, azóta nem volt ilyen, igaz nem is voltam sok ember közt.
febr. 29. 12:37
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Nincs dührohamom. Indulat kezelési problémám. Simán nem kedvelem a provokatív embereket.


Szívesen csinálnék a koponyádból ivókupát, ha ezt folytatod.

febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

WC: egy barom vagy, neked kéne agy, vagy ne szólj bele abba amihez nem értesz!

Én is szedek Reagilát és dolgozom, HR-es vagyok, tehát valamennyire emberekkel kell kommunikálnom, és azért szedek mert skizoaffektív zavarom van, ez majdnem ugyanaz mint a skizofrénia!

Szedek még seroquelt, elontrilt és frontint, és járok terápiába és ezekkel együtt bármilyen munkát végezhet egy skizofrén is!

márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem a munkavégzés milyensége a kérdés, inkább az, hogy mihez ért valaki, mi a végzettsége!


Amúgy szerintem, egy személyiségzavaros vagy pszichopata kevésbé tud dolgozni mint egy skizofrén!


Kérdező: bármit végezhetsz amihez értesz, vagy ha nem, vannak kevésbé stresszes okj tanfolyamok, ami után egész jó munkákat lehet találni! Sok sikert! 😊

márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne légy alkalmazott. Ha vállalkozó vagy vagy szabadúszó és van egy jó könyvelőd, nem kell orvosi alkalmassági vizsgálat, nincs főnök. Természetesen ez csak akkor érvényes, ha jól sikerül a kezelés, mert anélkül nehéz irányítani a dolgokat, mert a skizofrénia pont szétesést okoz.

Illetve művészpályákon nem hátrány, ha van valamilyen tehetséged, elindulhatsz arra is.

márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!