Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szedtek bipolárisra?

Mit szedtek bipolárisra?

Figyelt kérdés

Én Aricogan 15mg-t és frontint.

L/17



márc. 1. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Bipolarisra altalaban broder lamotrigine-t szoktak felirni valamilyen antipszichotikum melle ahogy irtad az aricogan (aripirazole) de nem nyugtatot hanem antidepresszanst csak nem SSRI-t mert az elindihatja a maniat/gyakoribba teheti.


Azt hiszem a konvencionalis kezeles erre: lamotrigine + antipszichotikum eleg. Esetleg egy nem SSRI antidepresszans bevezetese, de nem hiszem, hogy nyugtato max bipolar I manianal esetleg kemenyebb bipolar II nel.


lamotrigine 400mg szokott lenni azt tudom, aripirazolenal nem tudom


En kezeles rezisztens depressziora szedek 600mg lamotriginet peldaul meg rivotrilt (az is antiepileptikum) 8mg/nap elosztva

márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Kventiax, depakine crono és rivotril mindenből a legkisebb adagot. Kinek mi válik be.
márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Lamolep
márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozoknak gratulálok megint nagyon ügyesek voltatok! Geez shitface
márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lamolep és kventiax.
márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lamolep,sertralin,ripedon
márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gyógyszert szedni, mert a lamolepnek semmi hatása, a scippa meg elég ilyesztő.
márc. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!