Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hét után lehet elvonási...

2 hét után lehet elvonási tünetem napi 3mg rivotriltól?

Figyelt kérdés
Orvosom azt mondta napi 3x2mg rivotrilt szedjek(nagy mennyiségnek tűnik de egyáltalán nem üt ki) és azt mondta 2 hét után hagyjam el majd 1 hét után ujból folytassam és így tovább.Ha a 6mg-t 2 hét után hirtelen leteszem lesz kemény elvonásom?Vagy ez így a normális,hogy 2 hét szedés 1 hét nem szedés és így nem alakul ki a függőség

márc. 2. 19:26
 1/10 A kérdező kommentje:
6mg-t akartam írni a címbe,bocsánat
márc. 2. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok akkora nagy szakértő ebben a témában de ez elég furcsa orvosnak tűnik. A helyedbe megkérdeznék erről más orvost is, mert ilyet még nem hallottam.
márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
En letettem 8mg-ot is, venlafaxine bol is magas dozist, 30mg mirtazapine-t is. Itt elek igaz nyorogva.
márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Akik ilyeneket szednek azok tudják hogy valójában az éter testük van szét esve?Azt kellene összerakni.
márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy van az egész,hogy pánikbeteg vagyok és kb. utcára se merek ki menni. és én 2 hétig dolgozom 1 hétig home office.És amikor menni kell emberek közé muszáj nekem ekkora adag
márc. 2. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így felváltva szeded 2 hétig, és 1 hétig. Szerintem akkor is kialakul a függőség de csak majd ilyen pár hónap után. De majd érezni fogod, mert amikor jönne a tiszta időszak és full nem veszel be semmit, akkor észre fogod venni hogy bajok vannak.
márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6


brazzers nem feltetlen. en 2mg szanaszt tettem le es semmit nem ereztem. egyik naprol a masikra. masok meg itt felezik mar a 0.0093-at is.

márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem lenne, de hogy te hogy fogsz reagálni rá, nem lehet előre tudni.
márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
hat senki nem broder-oraculum termeszet szerint. ebben igazad van. de tortentek mar "csodak" velem orvos szerint is... tuladagolas szivgyogyszerrel ami 100mg felett a legzest is lassitja, na en bevettem ~2.3 gramot nem emlekszem de legyen akkor 2g. semmit nem ereztem. ott voltam hogy mi a broder van. Aztan ideges lettem es elmentem. vagy maga a gyogyszer placebo, nemtom.
márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A függőség kialakult!
márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!