Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 2 hét alatt nem hatott az...

Ha 2 hét alatt nem hatott az antidepresszáns akkor már nem is fog?

Figyelt kérdés
Most szedem 16. napja. Semmi változás sőt rosszabbul vagyok lelkileg. Mellékhatás se nagyon volt csak fáradtság, ásítozás, többet izzadtam.

2023. márc. 15. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Több idő kell, mire hat. Eleinte a tünetek rosszabbodnak, ez benne van a betegtájékoztatóban is. Kitartás és jobbulást.
2023. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor még várok vele hátha jobb lesz.
2023. márc. 15. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Meg a hat het sem szokatlan, de harom het atlagban. A mellekhatas es rosszabbodas resze lehet az elejen. Igy felirja orvos, tajekoztatas nelkul? Regen korhazba fektettek anyukam azert, hogy atveszelje az elejet.

De nagyon erdemes kivarni. Utana minden normalissa tud valni, es a kesobbi elhagyasa sem olyan rossz, mint nem szedni, akinek nyomos oka van ra.

2023. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon volt részletes tájékoztatás gondolom időhiány miatt... Ma nagyon rosszul voltam, gondoltam idegességemben, hogy abba hagyom de még kitartok akkor, mert máshol is írják, hogy több idő mire hat...
2023. márc. 15. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Én eleinte 3 hónapig szedtem napi 10mg Brintellix-et, de nem igazán használt. Eleinte pár hétig rosszabb volt, mint gyógyszerszedés előtt. Utána valamivel jobb lett, kb olyan mint a gyógyszerszedés előtti időszakban, szóval összességében nem igazán váltott ki pozitív hatást.

Nemrég az orvos tanácsára váltottunk napi 20mg Scippa-ra, 23 napja szedem, de eléggé ramatyul vagyok lelkileg. Remélem idővel ez is javulni fog.

2023. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kitartást utolsó, remélem jobban leszel! Én is Scippat szedek.
2023. márc. 15. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Úgyszintén kitartást!
2023. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképp tarts ki ha már ennyi napot szedted ,nekem is kellett majdnem egy hónap amire éreztem pozitív hatását az antidepresszánsnak én sertralint szedek ! Jobbulást!
2023. márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó lehet ez 1 hónap is, de akár kettő is teljesen egyénfüggő. Nem érdemes leállni vele ennyi idő után. Tudom mit érzel sajnos. Kitartást!
2023. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!