Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy jobban legyek?

Mit tehetnék hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sajnos több probléma eluralkodott rajtam, kértem időpontot pszichológushoz, de csak pénteken tud leghamarabb fogadni. Nem hiszem, hogy addig kibírom. Már 2 napja nem aludtam, nem bírok elaludni sem, ha egy kicsit elalszok azonnal felriadok, nagyon fáj a mellkasom és folyamatosan szorongok.


20L



márc. 3. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így érzem jelenleg magam...Még nem találtam megoldást... Bárcsak segíthetnék.😔
márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Youtube-on keress relaxációt.
márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mellkasfájdalom és amit írsz az lehet lelki eredetű is, szóval rögtön nem menj bele egyből gyógyszerekbe.


Nem tudnál elmenni esetleg egy kényeztető napra? Szolárium, masszázs, fodrász, elmenni valahová egy társasággal, egészségeset finomakat enni amit kívánsz, pihenni, sétálni?

márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 wc papa ***** válasza:

szihiater. ha aludni nem tudsz az mar szomatikus tunet. A szomatikus tunetet sziholohus nem tudja kezelni par szoval. A szihiater meg felir valamit ra amitol tudsz aludni pl zolpidem utana mehet a szihologus is. Antidepresszansokat amik nem hizlalnak egyet vagy kettot tudok ajanlani a moclobemide (auroroix) meg ... elfelejtettem a nevet ja ketto is van; duloxetine, venlafaxine, de a venlafaxine az hatasosabb csak hozza kell szokni 225 mg tol fejti ki teljes hatasat, az alatt csak SNRI, 75 mg meg szimpla SSRI - van eredeti 225mg os hatasa azon a dozison is (SNDRI) de olyan kicsi hogy ... a reggeli ebredes elotti pukival egyenlo.


Ez az egy gyogyszer van ami SNDRI es turheto magasabb, 225mg dozisban, de ez sem magas, a max az 375mg ha jol emlekszem, szoval ja, de itt mar mukodik, 225mg nal.

márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképen meg akarsz gyógyulni. Akkor segíthetek. Jelezd.
márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy reagálj ennek a lónak, ez egy vallási őrült!
márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 6-os. Nem tudjátok, hogy van normális élet, de nem ateistaként, hanem ISTENimádóként. Az ISTENimádót nevezed őrültnek? Fogalmad nincs a világról, amiben élünk.
márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ashwagandha segíthet a stressz és a szorongás enyhítésében.

Ez egy adaptogén gyógynövény. A neten van róla számos info.

márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!