Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tipikus borderline vihar...

A tipikus borderline vihar hangulat, kiút?

Figyelt kérdés
Mikor a feszültség néma, fáj minden, és mindent akarok azonnal, egyben mindenen pörög az agyam.:(

márc. 3. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo kérdés...
márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket mindenki érzi csak valaki tud magán uralkodni, valaki meg nem és ilyen felelősség mentesítő címkéket aggat magára, hogy "borderline"
márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
ugy van ahogy 2-es capa irja
márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó pszichológus, sok-sok munka. Egy borderline terápia több év, de ki lehet jönni belőle.
márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem magamra aggasztottam, papírom van róla, hiába nem akarom, több évig terápiára is jártam, de ezeken az állapotokon nehezen jutok túl mai napig. Gyűlölöm is ennek a cuccnak a nevét, mert rengeteg kárt okozott már bennem, viszont mindig próbáltam a mozgásba és a gyógyszer nélküli dolgokba kapaszkodni. A legnagyobb problémám a szélsőséges hangulatokkal van, amiken nagyon szeretnék változtatni és stabil lenni, ami sokszor nehéz. A gyógyszerbe mai napig nem hiszek, nem tudom, hogy hosszútávon segítene-e.
márc. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!