Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tegyek ha úgy...

Szerintetek mit tegyek ha úgy érzem hogy elegem van mindenből ki vagyok faradva gyűlölöm az embereket nem akarok senkit látni nem akarok senkivel talalkozni nincs kedvem hozzájuk.. mégis elmegyek mert úgy érzem kötelességem nem azzal teszem a jót ha?

Figyelt kérdés
otthon ülök bezárva a lakasba . Egyszerűen elment belőlem a motiváció szomoru vagyok rosszul érzem magam a bőrömben, tulterheltnek érzem magam és nem tudom mit tegyek ezzel

márc. 5. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

"otthon ülök bezárva a lakasba"

Gondolom nem mas zarta be, hanem te zartad magadra.

Ezzel az a baj, hogy ha igy akarod moresre tanitani a vilagot, akkor az nagyjabol leszarja a velemenyedet. A vilag megy tovabb (nelkuled), az emberek nevetnek, hazasodnak, buliznak, elnek, s senki nem fog neked konyorogni. Ez kemeny, de ez van. Igy csinald tovabb a sertodest.

márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talalj magadnak elfoglaltsagot. Fuss, edzz, gyurj, menj tanfolyamra, mert a vilag el fog menni melletted (es otthagy). Valts munkahelyet, razd le a benito csaladot, ismerkedj, keresd az oromoket az eletben. Menj allatkertbe, simogass bocsokat, mert CSAK TE TEHETED MEG HOGY ELJ.
márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ki vagy merülve, leírtad
márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"mégis elmegyek mert úgy érzem kötelességem"

Azért vagy boldogtalan, mert nem azt csinálod, amit szeretnél.

márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit szeretnek . Úgy érzem fontos nekem ez az egyetem és csinálni akarom
márc. 6. 10:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, az egyetem fontos. És aztán evés, ivás, alvás, séta, beszélgetés, zene, nevetés.
márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valahogy mindentől elment a kedvem ami korábban boldoggá tesz
márc. 6. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez elég súlyosnak hangzik, ha semmi nem tesz boldoggá.Javaslom szakember segítségét.Próbálj találni valami jó pszichológust.
márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az állami finanszírozásuak kb semmit nem segítenek . A jo szakember megfizethetetlen ha ott van mondjuk a tandíj is
márc. 6. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó állami orvosok is. Egy próbát megér!
márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!