Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fel lehet ezt dolgozni valahogy?

Fel lehet ezt dolgozni valahogy?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt teljesen tudatosan,hogy nekem nem kellett volna megszületnem.Anyukámat korán elvesztettem,az apám sokszor elmondta,hogy én egy hiba voltam,és ő személy szerint nem is akart volna engem.

Valahogy nem is találom a helyemet a világban.Nincs szinte senki,aki néha-néha megkérdezné mi van velem,a barátság és a párkapcsolat teljesen ismeretlen fogalom számomra,egyikben sem volt soha részem. Mintha engem nem lehetne szeretni.Nagyon sokszor belegondolok abba,hogy mennyivel okosabb döntés lett volna,ha anyukám nem szül meg. Hogy lehet elfogadni,hogy valaki nem több,mint egy hiba születése óta? 23/l



márc. 6. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem azt kell elfogadnod, hogy hiba vagy, hanem azt kell megértened, hogy nem vagy az. Ehhez viszont kérhetsz segítséget. Fiatal vagy, egy csomó jó dolog is vár még rád.
márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Isten teremtett téged, értékes vagy. Kezdd el keresni, kutatni a teremtődet, és meg fogod találni az életed értelmét!
márc. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogadd el, mert nem igaz.

Erősítsd magadban, hogy semmivel nem vagy kevesebb másoknál.

Apád f*szságáért nem vagy felelős. Megkeseredettségében ostobaságokat borít rád, pedig nyomorúságáról nem te tehetsz. Minden nap győzködd magad arról, hogy hülyesége nem határozza meg sorsodat

márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad manipulálni. Ugyanolyan hús vér ember vagy, mint mindenki más. Az, hogy apád hülye, arról nem te tehetsz. Ha ezt is érzi elkeseredettségében, akkor sem kellett volna ezt mondania, mert lehet hogy ezt csak hangulatában mondta, neked meg ezzel traumát okozott. Sok mindenki apja hülye, az enyém is.
márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ne hagyd magad befolyásolni, csak terrorizálni akarnak. Én apám régóta terrorzál, de egy ideje ignorálom, nem foglalkozom vele és próbálok önállóan élni, független lenni. Édesanyám szerencsére megért és támogat.


Sokszor csodának érzem, hogy még itt vagyok, annyi negatív ért gyerekkorom óta, de szerencsére mindent kibírtam valahogy.

Kitartást és sok sikert!


23/F

márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!