Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt vagyok ilyen ??

Mi miatt vagyok ilyen ??

Figyelt kérdés

Van egy ember az életemben akivel szoros kapcsolatba kerültem. Már az elején mondtam neki, mennyi mindent érzek iránta, azonban ő sosem hitte el, ezért én betegesen bizonygatni akartam neki. Amikor már az egész reménytelen volt, akkor sem engedtem el, mert ,, akkor neki van igaza, hogy nem igazak az érzéseim".

Mindig azért vittem tovább, hogy írok neki, keresem, beszélgetek vele, mivel mindig azt mondta, hogy az érzéseim nem valódiak. Pedig azok. Ha elengedem, akkor majd azt fogja mondani, hogy látod, egy szerelem nem ilyen.

3 éve tart ez.


Mindig bizonygatni akarom neki, hogy igenis valódi az érzelmem, ő nem is keresne, de én állandóan kezdeményezek, mert ha nem tenném, nem beszélnénk.


Ezen felül néha nagyon vevő erre, néha sikerül átvinnem az érzéseim, olykor nem. Amikor igen, akkor csók, ölelkezés és heves érzelmek vannak. Máskor teljesen idegen.


Volt rá példa, hogy azzal leckéztetett meg, hogy elhitette, hogy lehet köztünk valami, majd később, mivel korábban hazudtam neki mondta, hogy csak kitalálta mert én is játszottam vele.


Ez miatt rettegek, hogy egyszer csak benyögi megint, hogy csak szórakozik. Paranoiás vagyok ??


márc. 7. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy nincs egészséges önbecsülésed, mert ha lenne, ilyet meg se lehetne veled tenni, hogy évek óta játszanak veled, emellett megfelelési kényszer nagyon is egyértelmű. Illetve elég szeretetéhes lehetsz, ha ennyire harcolsz egy kis szeretettért/szerelemért. Pedig mástól megkaphatnád.
márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!