Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni a rossz...

Mit tudok tenni a rossz gondolatok ellen?

Figyelt kérdés

Már már betegesen félek a betegségektől. Bármilyen panaszom lesz, rákeresek az interneten és mindenre valami halálosat ír ki. El megyek háziorvoshoz, hiába mondja ez vagy az a bajom, nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy mi van ha az interneten olvasott problémám van.

Ez az egész annyira kihat az egész életemre, hogy már nincs étvágyam, szinte egész nap ezen kattogok, az interneten olvasom a többi ijesztő tüneteket, majd idővel azt gondolom azok is igazak rám.

Mit csináljak, hogy ne féljek ennyire a halálos betegségektől? 30-as nő vagyok. Kérlek segítsetek.


márc. 7. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Csak pszichológus segíthet. Minnél hamarabb elmész annál jobb. Különben életed végéig ez lesz. A metális betegségek nem múlnak el maguktól.
márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%

Keress fel egy pszichológust, hidd el nem vagy egyedül ezzel.

Segítség nélkül szinte lehetetlen kilábalni.

márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
verd ki
márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, én járok pszichológushoz ezzel. Kérlek menj el te is mert nagyon mélyre lehet csúszni ebben. Írj nyugodtan privátban nekem is.
márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyre jobban figyelni fogod magad, a tüneteidet ami hipochondria, ez kikezdi a lelki egészségedet, utána jönnek a testi tünetek, ördögi kör. Néha szakítsd meg, feküdj le relaxálni, nézz valami humoros filmet, videót, mert ha folyton ezen pörögsz bekattansz.


Fontos lenne egy bizalmas is a közeledben, akinek a jelenlététől megnyugszol.

márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!