Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is, közel 1 évtizedig nagyon stresszes, kapcsolatom és életem volt, rengeteg negatív emlékem van.

Szerencsére sikerült kitörnöm ebből a környezetből és pár éve már más úton járok… még is, ha valami olyan szituáció lép fel, azonnal eszembe jut a múltból egy szinte ugyanolyan vagy nagyon hasonló negatív emlék… ami azonnal szorongással és félelemmel tölt el. Sőt, sokszor befolyásolja a múltban átélt negatív tapasztalat, hogy önfeledten jól tudjam érezni magam, mert pl eszembe jut egy helyszínről egy nyaralásról, vagy akár csak egy ugyanolyan autóról, mint nekünk volt, hogy mennyi sérelem és rossz emlék van bennem.

S nagyon szeretnék ettől megszabadulni, s rossz emlékektől mentesen élni az életem. Ha esetleg lenne tippetek, hogy mi segíthetne. Vagy valakinek hasonló tapasztalata? Megköszönném!



márc. 9. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A múlt elengedése nekem is problémát okoz
márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!