Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki antidepresszánst, kedélyja...

Aki antidepresszánst, kedélyjavítót, nyugtatót szed, az ihat koffein tartalmú italokat, energiaitalt?

Figyelt kérdés
Nem ütköznek egymással, milyen negatív hatással lehet?

márc. 10. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Ihatnak

Hogy negatív hatással van e rá azt nem tudom

márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Antidepresszánsnál és nyugtatónál lehet, mondjuk nyugtatónál elég nagy hülyeség. Általában pont az ellenkező hatást váltja ki szorongás szempontjából, kb semmizik egymást (dózisoktól függően)


Kedélyjavító alatt mit értesz?

márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%
Figyelj én iszok, de keveset mivel nagyon fel tudja verni a szorongást, ha kicsit többet iszol és nem mozgod le. Én egy csésze kávét iszok csak, illetve sok energiaitalban nincs annyi koffein se. Ha iszol egy hellt és dolgozol nem lesz bajod. Ha csak otthon ülsz szorongást fog kiváltani.
márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia.

Én sajnos 11 éve szedek antidepresszánst és elmondhatom, hogy a koffein nagyon rossz hatással van rá. Sokat energiaitaloztam például és borzasztó hangulat ingadozásokat, depresszív állapotot okozott.

Sokáig nem tudtam, hogy ettől van.

Nyugtatóra szedése mellett (xanax, rivotril stb. ) pedig abszolút kerülendők ezek.

Mondjuk én a benzodiazepim hatású "gyógyszerek" felírását nagyon megszigorítanám -nekem meggyűlt a bajom a xanaxal- de ez már egy másik téma.

márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!