Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitöltöttem egy EQ-tesztet és...

Kitöltöttem egy EQ-tesztet és rendkívül alacsony érték jött ki. Viszont az életben sok érzelem dúl bennem, leginkább legbelül mert nem mutatom ki de ezek főleg negatív érzelmek. Baromi sokat szenvedek. Akkor most mi van?? Hogy lehet mégis alacsony?

Figyelt kérdés
28/n

márc. 10. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ezekert.
márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akinek alacsony az eq-ja, ott nem az van hogy nincsenek érzései nagyon és nem is szenved?
márc. 10. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne az összefüggés a sok szenvedés meg az EQ között? Az EQ arról szól, hogy másokkal hogy tudsz úgy viselkedni, hogy az nekik jó legyen. Meg az önismeretről is szól. A kérdéseket gondold át, amikre alacsony pontszámot kaptál.
márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit te félreértesz az érzelmi intelligencia mibenlétével kapcsolatban. Nem az érzések meglétét jelenti, azok mindenkinek vannak. Aki nem szenved, az max a pszichopata. Hanem az érzések felismerését magában és másban, és az azokkal való pozitív hatású bánásmódot.
márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Phoney ***** válasza:
100%

Az intelligencia mindegyik fajtája valamilyen felfogóképességet jelent, valamilyen területen.


Attól, hogy sokféle érzelem dúl benned, még nem biztos, hogy képes vagy felfogni, értelmezni a saját, illetve főleg mások érzelmeit. (Ahogy az IQ sem arról szól, hogy valakinek sok gondolat jár a fejében, mert attól még lehet szellemi fogyatékos is...)

márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ohh értem köszi mindenkinek :)
márc. 10. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Valami komoly tesztet töltöttél ki, vagy női magazinosat?
márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
márc. 10. 14:55
 9/11 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszomat kiegészítem egy fontos elemmel: hogy tudsz úgy viselkedni másokkal, hogy az nekik és neked is jó legyen.
márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked egy komoly teszt kell igazi szihologussal. Az EQ meg IQ kapcsolata vitatott, hogy egyutt haladnak, azaz ha az IQ alacsony akkor az EQ is, lehet forditva ez is, vagy az IQ magas EQ is magas - ezt gyanitjak inkabb es ez is lehet forditva is EQ magas IQ is magas. Ez kutatott tema, nincs egyelore konkluzio. Az IQ nak nincs kompulzivitasa igazan, EQ-nak van peldaul.
márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!