Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alacsony IQ+Szociális elsziget...

Alacsony IQ+Szociális elszigeteltség= depresszió? Van értelme így létezni ?18f

Figyelt kérdés
Soha senkinek nem vagyok fontos, nincs senkim se családom sőt az anyám akivel együtt élek nárcisztikus paranoid demens, egy barátom sincs , kb 2 3ve beszéltem utójára egy emberrel úgy mint egy átlagos ember teszi azt napi szinten, úgy érzem kezdek bekattani, nem eszek , nem iszok, 2. Hete az ágyól kise keltem a levegőn utójára e hete voltam
jan. 2. 05:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azóta letoltam 5 üveg bort, 3 üveg likőrt és várom a halált
jan. 2. 05:57
 2/18 A kérdező kommentje:
Olyannyira tönkre vagyok téve hogy már a személyiségem is megszüntt létezni , valaki tud egy biztos módszert a halálhoz?
jan. 2. 05:59
 3/18 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki kioktatna annak üzenem hogy feladtam, nem érdekel mi van velem csak békésen megakarok hal I!
jan. 2. 06:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Életemben nem buliztam nem drogoztam stb. négis kb olyan buuta vagyok hogy már egyenesen fáj utálom az embereket különösen az ostoba közepeuropat undorodom ink haljak már meg most mint hogy vegigszenvedjek még fölöslegesen 40 évet, engem az se zavar ha eljön a 3. Világ haború csak legyen már valami mert bekattanok
jan. 2. 06:05
 5/18 A kérdező kommentje:
3 nyelvből eggyet se beszélek tökeletesen más pedig már 5 öt simán megtanul 20 évesen? Ilyen genetikai hulladékok mint én minek születnek meg?
jan. 2. 06:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb magyar még egy idegen nyelvet se beszél tökéletesen, csak mondom. Sokan egyáltalán nem beszélnek egyetlen idegen nyelven sem, esetleg pár alapmondatot.
jan. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel nem tudom elfogadni H átlagos, átlagon aluli vagyok....
jan. 2. 11:18
 8/18 A kérdező kommentje:
De ez nem igazság hogy ilyen elbaszott vagyok így nincs értelme elni
jan. 2. 12:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod, hogy mekkora az IQ-d? Mekkora? Vagy csak hülyének érzed magad. nem mindegy.
jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom, de 14 ér vesen szellemileg visszamaradotnak diagnosztizáltak
jan. 2. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!